WYSIWYG Web Builder
Copyright © 2014 by "ricci883"   •   All Rights reserved   • 
Designed by GOEMO.de
WYSIWYG Web Builder
Kozmetika Alena
0905403519
alena.galbova@gmail.com
Novinky:
Multifunkčný prístroj
XILIA RF s quadripolárnou rádiofrekvenciou.
Darčekové poukážky.
Neviete čím potešiť blízkych?
Potešte ich darčekovou poukážkou do Salónu TREAM. Poukážky zakúpite v salóne v ľubovolnej hodnote na akúkoľvek službu.
Po - So: na objednávku      Ne: voľno
SEO
XILIA RF
NAJMODERNEJŠÍ A NAJÚČINNEJŠÍ PRÍSTROJ NA TRHU, ktorý si dokáže poradiť rôznymi nedostatkami  a individuálnymi problémami pokožky.Tajomstvo úspechu tohto multifunkčného kozmetického prístroja je predovšetkým v pôsobení na rôzne vrstvy a funkcie pokožky .

XILIA RF je nevyhnutným a účinným pomocníkom napr.:

Pri ošetrení vrások a ochabnutých líniách tváre
Priamo pôsobí na uvoľnené tkanivá
Viditeľné lifitngové účinky bez chirurgického zásahu
Riešenie pri nečistej, pórovitej a aknóznej pokožke
Zvýšenie hydratácie pleti
V multifunkčnom  prístroji XILIA RF sú nasledovné monofunkčné kozmetické prístroje:
Rádiofrekvencia
využíva diatermickú vlnu na stimuláciu prirodzených , ale časom spomalených funkcií organizmu ako sú tvorba kolagénu a elastínu a zvyšuje aj tvorbu
kyseliny hyaluronovej.

Multiplárna rádiofekvencia, v tomto prípade quadriplolárna hlavica je ideálnym riešením v boji proti starnutiu a pri regenerácií pokožky a ponúka viditeľné, bezbolestné výsledky už od prvého sedenia. Ošetrenie je veľmi príjemné , sprevádzané pocitom tepla na ošetrovanom mieste
.
Diamantová dermabrázia
veľmi obľúbená metóda exfoliácie pokožky. Neinvazívny spôsob odstránenia odumretých buniek špeciálnymi, sterilnými , medikálnymi hlavicami pomocou uniformného vákuového odsávania.

Hlavice diamantovej dermabrázie majú rôzny intenzitu abrázie - podľa účelu použitia a typu pokožky. Medikálne hlavice - na rozdiel od hlavíc, ázijského pôvodu, ktoré sú čisto kovové - sú mimoriadne kvalitne zabrúsené preto ich životnosť je dlhá.
Endomasáž
vákuová podtlaková masáž je jemná a veľmi príjemná forma masáže, ktorá sa podobá na ručnú masáž práve vďaka delikátnemu podtlaku.
Táto funkcia sa využíva pri každom jednom kozmetickom ošetrení bez ohľadu na typ pokožky , aby sa uvoľnili lymfatické cesty.

Pôsobením vákuového podtlaku sa aktivizuje mikrocirkulácia. Nakoľko pokožka tváre je tenká, výsledky sú okamžite viditeľné: pokožka ostáva hladká, tonizovaná, zmierňujú sa opuchy, zjemňujú sa vrásky.
Ionoforéza
táto funkcia je určená na vpravovanie účinných látok do hlbších vrstiev pokožky. Hydrofilné substancie sa vpravujú pomocou galvanického prúdu.

Ionoforézou čiastočne dokážeme prekonať bariérovú funkciu pokožky a zabezpečiť transport účinných látok. Ampulky by mali byť špeciálne určené na tento účel - musia mať schopnosť chemickej dispociácie.
Stimul
slúži na precvičovanie svalových skupín pomocou bipolárnej elektrostimulácie. Jemne a selektívnym spôsobom tonizuje atonické svaly.
Pri ošetrení sa vďaka priamemu pôsobeniu prúdu spevňujú uvoľnené svaly a svalové skupiny tváre.

Je to najlepší a najbezpečnejší spôsob tvárovej elektrogymnastiky. Výborná prevencia proti ochabnutiu svalov tváre.

V prípade straty tonusu pokožky výsledky sú veľmi rýchlo viditeľné.
Lifting
biomikrostimulácia je forma elektroliftingu, ktorá stimuluje mikrocirkuláciu pokožky. Vďaka tomu dochádza k okysličeniu, výžive a revitalizácií v tkanivách.

Lifting využíva 4 funkcie , ktoré majú rôzne frekvencie .

Metodika liftingu je veľmi prísna - každá fáza má dané svoje ťahy.

Ošetrenie sa vykonáva len vo forme kúry
.
Meranie hydratácie
touto funkciou je možné analyzovať hneď na začiatku ošetrenia stav hydratácie pokožky a podľa toho si zvoliť príslušný typ a prípravky ošetrenia.,


V ukončení procedúry klient sa môže presvedčiť o dosiahnutých výsledkoch kontrolou hodnôt na ovládacom paneli.