WYSIWYG Web Builder
Copyright © 2014 by "ricci883"   •   All Rights reserved   • 
Designed by GOEMO.de
WYSIWYG Web Builder
Kozmetika Alena
0905403519
alena.galbova@gmail.com
Novinky:
Multifunkčný prístroj
XILIA RF s quadripolárnou rádiofrekvenciou.
Darčekové poukážky.
Neviete čím potešiť blízkych?
Potešte ich darčekovou poukážkou do Salónu TREAM. Poukážky zakúpite v salóne v ľubovolnej hodnote na akúkoľvek službu.
Po - So: na objednávku      Ne: voľno
SEO
Produkty
"etre-belle" = "být krásna" Nemecká pleťová, telová a dekoratívna kozmetika Sídlo spoločnosti je v meste nemeckom Flein / Stutgartt / Kozmetika etre-belle pôsobí v 60 krajinách sveta a patrí medzi lídrov v kozmetických salónoch.

etre-belle ponúka: Kompletný a ucelený sortiment všetkých pleťových a dekoratívnych produktov. Bohatá ponuka profesionálnych, vysoko odborných prípravkov : masky a ampule. Exkluzívne nadštandardné rady i pre tých najnáročnejších klientov: GOLDEN SKIN, SENSI PLUS, PURE WHITE Kozmetické sety pre lepší a efektivnejší začiatok. Kompletný program pre regeneráciu tela a
duše.
.
V súčasnej dobe Janssen Cosmeceutical dodáva svoje výrobky do viac ako 60-tich krajín sveta. Na slovenský trh sa kozmetika Janssen Cosmeceutical dostala v roku 2002. Produkty sú vyrábané podľa prísnych európskych noriem a celý sortiment produktov má atesty Európskej únie.
Kosmetika Jean d´Arcel vyrástla z francúzskej kozmetickej tradície, ktorá sa dynamicky neustále rozvíja.Rodinný podnik JEAN D'ARCEL Cosmétique sa zaoberá už vyše 40 rokov vysokohodnotným, účinným ošetrením pokožky za pomoci partnerskej spolupráce kozmetičiek. JEAN D'ARCEL produkty sa v súčasnosti ponúkajú vo viac ako v 40-tich krajinách. Kosmetika Jean d´Arcel vyrástla z francúzskej kozmetickej tradície, ktorá sa dynamicky neustále rozvíja. Úlohou Jean d´Arcel je neustále hľadanie nových účinných systémov, zachovanie a zdokonaľovanie krásy a perfektnej starostlivosti.